Prisikėlimo bažnyčia - 7seasons - turizmo gidas internete

Prisikėlimo bažnyčia

Prisikėlimo bažnyčia

1918 metais Lietuvai atgavus nepriklausomybę, Kaune, tuometinėje laikinojoje sostinėje, kilo idėja pastatyti bažnyčią, kuri taptų padėkos Dievui už atgautą laisvę simboliu. Šventovė turėjo talpinti apie 5000 maldininkų jos pagrindinėje dalyje ir apie 2000 ant stogo terasos. Šalutinėse baliustradose buvo numatyta įrengti „Kryžiaus kelius“. Tačiau bažnyčios statymo darbus nutraukė sovietinė okupacija. Pastatas buvo konfiskuotas ir po karo čia buvo įkurdinta gamykla.

1988 m. prasidėjus tautiniam Atgimimui, visuomenė ėmė reikalauti bažnyčią grąžinti tikintiesiems ir netrukus, už visuomenės suaukotas lėšas, prasidėjo atstatymo darbai.

Šiandien bažnyčioje tikintieji būriuojasi ne tik dvasiškai sustiprėti ir priartėti prie Dievo, bet taip pat pasigrožėti Kauno panorama – ant bažnyčios stogo įrengta terasa, nuo kurios galima matyti net Kauno priemiesčius. Tokia koplyčia yra vienintelė šalyje ir dėl originalumo sulaukia daugybės jaunavedžių pageidavimų susituokti, kurie dėl įsimintino įspūdžio nepabūgsta nei 28 metrų aukščio, nei 186 laiptelių, kuriuos tenka įveikti norint pasiekti koplytėlę.

Informacija kontaktams

Žemaičių g. 31b,
Kaunas, Lietuva
Tel. 8 37 229222
_________________________________________________________________

Taip pat aplankykite: Laisvės alėją, Kauno rotušę

_________________________________________________________________

Artimiausios paslaugos

Pramogos:
Maitinimas: restoranas Pompėja, restoranas Babilonas
Apgyvendinimas: Žaliakalnio viešbutis
_________________________________________________________________

Parašykite atsiliepimą

*
*
*