Oginskio dvaras - 7seasons - turizmo gidas internete

Oginskio dvaras

Oginskio dvaras

Jetsyn 2017.04.08 09:16:55
I’ll gear this review to 2 types of people: current Zune owners who are coidsiernng an upgrade, and people trying to decide between a Zune and an iPod. (There are other players worth considering out there, like the Sony Walkman X, but I hope this gives you enough info to make an informed decision of the Zune vs players other than the iPod line as well.)
Povilas 2014.07.24 16:27:10
Sveiki,esu Plunges miesto gyventojas.Labai likau nepatenkintas ir nuvyles svecius atvykusius is JAV,noredami aplankyti M,Oginskio davara,buvome isprasyti is teritorijos kuria juose ,saugos tarnybos'ARGUS' paklausiau ju koks tai renginys vyks ,atsimusiau kaip i siena ! ju atsakymas' privatus'
Laas 2013.10.21 20:54:36
Hmm, tiek daug sudeta iodimu pamastymu i vienos uzeigos aprasyma. (Zoe'os neaplankiau, laiko neuzteko tad apie ja nekomentuosiu) Svekintinas reiskinys.Jei visi gerbejai ir pusiau, perskaitys ne tik pastebejima bet ir paaiskinimus. Ypac geras man pasirode tas su dviem **. Manau kad tokiu zvaigzdutemis pazymetu pastabu turetu but daug. Gal tada tie save laikantys virtuves (ar kitu sriciu) genijai vis tik atkreips demesi kad ne visi besilankantys yra tik sekejai . Kazkas, pasirodo, ir zino kaip turi but patiekiamas uzsienietiskas maistas ir kas svarbiausia, tas pastabas isreikskia viesai. Manau kad Sushi Hauzas tikrai nebus laimingas tokia pastaba perskaites, bet gal paskaites vis tik padarys kazkokias isvadas vietoj kad pagalvojes kad ,ai, cia kazkoks ispuikelis apsimeta visaziniu , ir dabar pusmeti kita mes vel ramiai virsim lietuviskus ryzius ir kishim lietuviska salota.Bravo Andriaups1 Beje, mesinis gal ir geras naujadaras. Seniau mes taip vadinom kotlieta. O Burgeris yra Burgeris ir kol to nesupras kalbajobai, Lietuvai nuo to bus tik nuostolis.ps2 Ritos sleptuve tuo metu kai dar tik kapstemes is shudo, buvo tikrai kazkas tokio , Tikriausiai niekad ir nepakartotino. Kad ir kaip ne kurie bande ja plagijuoti.ps3 Jei kada tektu lankytis Uzupyje ir poreikis bus pasedet ramiai, jaukiai ar privaciai pa lanchiauti su biznio partneriu uzsukit i Uzupio Klasika Ten su seima sventem zmonos gimtadieni. Ir nors skeptiskai ziurejau i dukros pasiulyma ten eiti- buvau labai labai nustebintas tiek jaukumo, tiek kamerines atmosferos, tiek maisto pateikimo. KMAN (Kukli Mano Asmenine Nuomone)
Arman 2012.12.07 16:33:07
Karvė Lapkritis 11 d, 2010Kažkaip neskaitant šiaip paienvių gerų darbų, nelabai suprantu, kam savanorystė yra reikalinga apskritai? Niekas neateina į galvą, būtų įdomu išgirsti paaiškinimą!
Kyoujin 2012.12.07 16:00:54
Lapkritis 12 d, 2010Skaitom tekstą: Didžiojoje Britanijoje vienokia ar ktiokia savanoriška veikla užsiima 38% visų šalies gyventojų, sukurdami iki 8% bendrojo vidaus produkto .Lietuvoje ryškiausias savanorystės pavyzdys akcija Darom . Apie jos naudą aiškinti turbūt nereikia Neatlygintiną kraujo donorystę irgi būtų galima priskirti savanoriavimui (ypač jei tai daroma reguliariai), apie naudą aiškinti turbūt irgi nereikia.Savanoriavimas vaikų namuose. Tikslios statistikos pasiūlyti deja negaliu, bet dauguma vaikų iš ten beveik iš karto keliauja tiesiai į kalėjimą. Reguliarus bendravimas su vyresniais žmonėm, ne vaikų namų darbuotojais, o daugiau draugais padeda vaikams vystytis psichologiškai ir emociškai.Gyvūnų globos organizacijos. Mažinamas beglobių gyvūnų skaičius, šviečiama visuomenė apie gyvūnų teises ir priežiūrą, patiriamas džiaugsmas prisidėjus prie gyvūnų gelbėjimo.Iš esmės į savanorišką veiklą galima žiūrėti kaip į būrelį, už kurį nereikia mokėti, tačiau kuris suteikia džiaugsmo ir naudos visuomenei.
Jonas 2012.04.11 12:37:17
Labai nepatiko, nes internete neskelbiama informacija apie sanitarines dienas, o mūsų neįleido į muziejų , nes kitą dieną renginys bus....nepagarbus elgesys su lankytojais nuteikė labai nemaloniai. Turėjom svečių iš kitos šalies ir buvo gėda.
2010.02.05 20:28:21
Alvydas 2009.06.03 22:33:18
Be galo uostabus dvaras, nuostabus pastatai, nuostabi vieta, dar nuostabesne cia gyvenusiu zmoniu istorija. Jei kas vyksit pro sali, aplankykite.

Parašykite atsiliepimą

*
*
*