Nida - 7seasons - turizmo gidas internete

Nida

Nida

Nida yra kurortinė gyvenvietė, kiekvieną vasarą sulaukianti apie 50 000 turistų. Gyvenvietė rymo pamaryje išsitęsusi apie du kilometrus iš pietų į šiaurę. Pietiniu galu ji siekia Parnidžio įlanką, o šiauriniu laipsniškai išnyksta Bulvikio rago smėlynuose.

Nidoje yra didelės kopos (žymiausia – Parnidžio kopa su Saulės laikrodžiu), Urbo kalno švyturys, Žvejo etnografinė sodyba, Gintaro galerija-muziejus, Marijos Krikščionių Pagalbos bažnyčia (aptarnauja visą Neringą), liuteronų bažnyčia (pastatyta 1888 m.), greta bažnyčios – senos kapinės, kuriose galima pamatyti iš lentų padarytus antkapinius paminklus-krikštus.

Nidoje yra istorijos muziejus, Tomo Mano namelis-kultūros centras, turintis muziejaus statusą (čia yra įdomi ekspozicija ir vyksta įvairūs renginiai), Gintaro galerija, kurioje eksponuojami ne tik šių laikų dailininkų darbai iš gintaro, bet ir archeologiniai radiniai. Nidos kraštotyros muziejuje galima susipažinti su vietos gyventojų buitimi ir kultūra, tradiciniais užsiėmimais – žvejyba. Išlikę senų, XIX-XX a. sandūros namelių ir vilų. Prie marių yra uostas, valčių prieplauka, jachtų klubas.


Informacija kontaktams

Nida
Neringa, Lietuva

_________________________________________________________________

Taip pat aplankykite: Raganų kalną, Juodkrantę, Lietuvos jūrų muziejų
_________________________________________________________________

Artimiausios paslaugos

Pramogos: Pasijusk vikingu, Kruizas Kuršių mariose
Maitinimas: restoranas Ešerinė
Apgyvendinimas: Nidos kempingas, svečių namai Naglis, poilsio namai Litorina
_________________________________________________________________

Parašykite atsiliepimą

*
*
*