Nemuno Deltos reg. p. - 7seasons - turizmo gidas internete

Nemuno Deltos reg. p.

Nemuno Deltos reg. p.

Atvykę į Pamario kraštą išvysite unikalią Nemuno deltą su savo pagrindinėmis atšakomis Atmata ir Skirvyte ir jų apsupta sala Rusne. Šį kraštovaizdį kuriantis vanduo – tai įvairiapusis susipynusių upių, ežero – lagūnos Krokų lankos ir daugybės kitų mažesnių ežerų žaidimas. Šalia esti dar ir senų upių vagų, pelkių ir liūnų.

Ypač didelių pavasarinių potvynių metu regioninis parkas lankytojams suteikia nepamirštamų įspūdžių. Lankytojų žvilgsniai gali netrukdomi keliauti didžiulėmis apsemtomis deltos pievomis, pilnomis retų vandens paukščių. Delta yra įžymi tuo, kad čia gausu retų perinčių paukščių, bei svarbi kaip poilsio vieta keliaujantiems sparnuočiams.

Nemuno deltos regioninis parkas – tai protakų raizgalynė, unikalios salos, užliejamosios pievos, pamario pelkės ir miškai. Deltą kiekvieną pavasarį, o ne retai ir viduržiemiu, užplūsta potvynio vandenys. Tada dešimtys hektarų pievų ir laukų atsiduria po vandeniu, o išsibarsčiusios sodybos pasiekiamos tik valtimis. Pagal Ramsaro konvenciją Nemuno delta įtraukta į tarptautinės svarbos pelkių sąrašą.


Informacija kontaktams

Pakalnės k.,
Rusnės sen, Šilutės r.
Tel. 8 441 75050
Svetainė: www.nemunodelta.lt
_________________________________________________________________

Taip pat aplankykite: Švėkšnos dvaro sodybą

_________________________________________________________________


Artimiausios paslaugos

Pramogos: pasivažinėjimas velomobiliai
Maitinimas: restoranas Šturmų švyturys

Apgyvendinimas: viešbutis Šturmų švyturys
________________________________________________________________

Parašykite atsiliepimą

*
*
*