Kretingos dvaras - 7seasons - turizmo gidas internete

Kretingos dvaras

Kretingos dvaras

Beyzanur 2015.12.13 04:04:12
Tai ją faktiškai ir išvaikė.Net ir LAF'ą Berlynę vos pakentė, bet, kad jau patys ruošėsi pulti SSRS, o LAF irgi pirmu priešų laikė bolševizmą, tai vetiki leido. Per sukastus dantys, niuzgėdami ir bardamiesi, bet leido.O sukilimo vyriausybę vokiečiai išvaikė, tik protingai: kai vokiečiai užėmė Lietuvą kone kiekvienam bažnytkaimį buvo po ginkluotą vyrų būrį, pasiryžusių kautis už Lietuvą ir į Ambrazeviačiaus kabineto išvaikymą maloniai nepažiurėtų. Todėl vokiečiai pirmiausia tik politinių lygmenių blokavo vyriausybės veiksmus, o per tą laiką nuginklavo sukilelius, išvaikė jų būrius, kitus sutelkė į tiesiogiai vokiečių pavaldume esančius dalinius ir išsiuntė į rytus, o kai užsitikrino, kad jau nebėra kam priešintis, užsmaugė ir vyriausybę.O norėt, tai aš nesiginčijų, kad nenorėjo. Koks imperalistas norės atsisakyti to ką jau užgrobė? Bet gyvenimas vertė keisti norus. Kol jiems rytouse sekėsi tai ir pono Dievo apsiaustas į švarko pamušalus netiko , bet į antrą karo pusę, jau nori nenori teko bandyti į savo pusę patraukti vietinius gyventojus. Ir kuo toliau, tuo malonesni vokiečiai darėsi.Dėl passidomėjimo, tai linkiu sekmės. Nuoširdžiai. Nes tokiomis tėmomis nelabai gaunasi, kad tiesiog pasidomi- vokiečiai šituo klausimų baisi pelkė.
Nina 2015.10.08 18:58:06
Klaida: Zoe's adresas yra Odminic5b3 g. 3 :) Labai ac48dic5ab uc5be tokc4af gerc485 prootkolc485, visad smagu girdc497ti, kad Zoe's ic5a1laiko gerc485 reputacijc485 :) Ex vadovc497
Leonor 2013.03.12 15:09:01
Hmm, tiek daug sudeta idimou pamastymu i vienos uzeigos aprasyma. (Zoe'os neaplankiau, laiko neuzteko tad apie ja nekomentuosiu) Svekintinas reiskinys.Jei visi gerbejai ir pusiau, perskaitys ne tik pastebejima bet ir paaiskinimus. Ypac geras man pasirode tas su dviem **. Manau kad tokiu zvaigzdutemis pazymetu pastabu turetu but daug. Gal tada tie save laikantys virtuves (ar kitu sriciu) genijai vis tik atkreips demesi kad ne visi besilankantys yra tik sekejai . Kazkas, pasirodo, ir zino kaip turi but patiekiamas uzsienietiskas maistas ir kas svarbiausia, tas pastabas isreikskia viesai. Manau kad Sushi Hauzas tikrai nebus laimingas tokia pastaba perskaites, bet gal paskaites vis tik padarys kazkokias isvadas vietoj kad pagalvojes kad ,ai, cia kazkoks ispuikelis apsimeta visaziniu , ir dabar pusmeti kita mes vel ramiai virsim lietuviskus ryzius ir kishim lietuviska salota.Bravo Andriaups1 Beje, mesinis gal ir geras naujadaras. Seniau mes taip vadinom kotlieta. O Burgeris yra Burgeris ir kol to nesupras kalbajobai, Lietuvai nuo to bus tik nuostolis.ps2 Ritos sleptuve tuo metu kai dar tik kapstemes is shudo, buvo tikrai kazkas tokio , Tikriausiai niekad ir nepakartotino. Kad ir kaip ne kurie bande ja plagijuoti.ps3 Jei kada tektu lankytis Uzupyje ir poreikis bus pasedet ramiai, jaukiai ar privaciai pa lanchiauti su biznio partneriu uzsukit i Uzupio Klasika Ten su seima sventem zmonos gimtadieni. Ir nors skeptiskai ziurejau i dukros pasiulyma ten eiti- buvau labai labai nustebintas tiek jaukumo, tiek kamerines atmosferos, tiek maisto pateikimo. KMAN (Kukli Mano Asmenine Nuomone)
Brandon 2012.10.03 07:17:39
Nežinau, ar mes viena kitą pažįstam. Aš iš netolimo kaimo, iki Jakiškių man apie 4 km. Jakiškių daravs nuostabus, labai miela, šilta, draugiška jo šeimininkė Meilė. Ji traukte traukia žmones. O Ugnė gal menininkė?
2010.02.05 20:28:22

Parašykite atsiliepimą

*
*
*