Gedimino prospektas - 7seasons - turizmo gidas internete

Gedimino prospektas

Gedimino prospektas

Laszlo 2013.03.13 11:44:34
Taip, tokie dalykai tik dar lbaiau sujauks viską.Beje, nieko nuostabaus, kad savivaldybė nemato dviratininkų važinėjančių žiemą. Taksistai ir šiaip atsitiktiniai vairuotojai jų irgi nemato, netgi kai važiuoji su ryškia mirksinčia balta lempa priekyje ir raudona gale. Štai prieš savaitę man taksistas atidarė duris kai važiavau pro šalį. Gerai, kad spėjau pristabdyt, smūgis į duris nebuvo stiprus. Taksi stovėjo ant dviračių takelio. Gediminio prospekte.O tvarkingą gatvę automobiliai tik gadina imho ;).. Rotušės aištė yra geras pvz. Na rekonstruota, lyg ir gražu, bet taaaip užversta automobiliais, kad nieko kito ir nematai tik juos.
Tajel 2012.11.03 07:08:10
Pritariu!Kiausiniu saldytuve lakytii nereikia!Mesos ir paukstienos saldytuve lakytii nereikia!Zuvies saldytuve lakytii nereikia!Specialistu, kuriu balsas nieko nelemia, klausyti nereikia!Remkimes tik sudievintu uzsieniu, nes TEN taip laiko ir niekas mums nepaaiskins!O mano probobute kaime jokio saldytuvo neturejo ir nereikejo jo niekada!VALIO!!!!
Been 2012.11.02 01:01:49
Aš važinėju dviračiu ir dabar. kas diena pamatau nors viena kita diniatinrvką. bet šita idėja visiškas šlamštas dėl to kad žmones įpras ir jiems nerupęs žiema ar vasara lauke. dar erzina kad piko metu negali važiot dviračio taku dėl to kad ten stovi tie kure suka į dešnę, pasidarė vietoj vienos juostos dvi =[
2010.02.05 20:28:22

Parašykite atsiliepimą

*
*
*